ליועץ התקשרו:

ריצוף וחיפוי קירות
ריצוף וחיפוי קירות

חידושים בעולם חיפוי הקירות
חיפוי קירות הבית הוא אחד מהסוגיות העיצוביות המאתגרות ביותר עליהן מתלבטים בעלי דירות רבים. ומה הפלא? חיפוי הקירות לא רק תורם למראה העיצובי של הבית אלא גם מסייע לשמור על הקירות. במילים אחרות, לא מדובר רק בסוגיה של חיפוי דקורטיבי, מדובר גם בפתרון לאיכות חיים טובה יותר בבית. למזלנו, הטרנדים העיצובים כיום מציעים מגוון אפשרויות מדהימות מעבר לצביעת קירות או הדבקת טפטים. הכתבה הבאה תגלה לכם מה הם חמשת החידושים הבולטים בעולם חיפוי הקירות.
הסגנון העיצובי ששולט בחללים הפרטיים והמסחריים עושה שימוש מדוייק בחיפויי הקיר. 

היום, נהוג לחפות את הקירות בעיקר בחדרי אמבטיה מעוצבים ובמטבח, שם מתפקד חיפוי הקיר כרקע מושלם לעיצוב הבית. אנו "פרויקט אי", ממליצים לכם לבחור את האריחים בהם תעשו שימוש כחיפוי קיר, כבר בשלב תכנון הארונות. התייחסו לחלל אותו אתם מעצבים באופן כולל, והתחשבו מראש באלמנטים השונים שקיימים בו.

נהוג להשתמש בחיפוי למטבח באיזור שמעל משטח העבודה, בעיקר בשטח שמעל הכיריים, בכדי להגן עליו מלכלוך. בחדר הרחצה מומלץ לחפות את האזורים הרטובים. תוכלו להקפיץ את מראה החלל באמצעות חיפוי המקלחון או הקיר אליו נשענת האסלה הסמויה.

את חיפויי הקיר נהוג לשלב עם קרמיקה דקורים, אריחי פסיפס, פרופילים למיניהם ופסי גימור. פסי הקישוט שתמצאו אצלנו משלבים עיטורים או מוטבעים באבן. תוספות אלה מעניקות לחלל ממד מעוצב נוסף וטאץ' של שיק ייחודי. הערך המוסף למראה אינו רק עניין של טקסטורה, אלא גם של גוונים וחומרים. תוכלו לקשט את מסגרת המראה, לדוגמא, בפס דקור.

Construction worker with construction level working on a sidewalk

בחירת החברה הנכונה

כאשר מעוניינים בעבודת ריצוף וחיפוי קירות, קיימת חשיבות רבה לבחירת החברה שתבצע את העבודה. על החברה להיות כמה שיותר מקצועית ומיומנת, להיות מודעת לתקנים ולדרישות בניה, לעבוד עם חומרים מהשורה הראשונה ולהחזיק צוות מקצועי שמתמחה בכל התהליכים השונים, החל בשלב התכנון הראשוני ועד היישום בשטח.

חברת "פרויקט אי", מובילה את תחום עבודות הריצוף והחיפוי בישראל ונחשבת לאחת החברות המתקדמות והמובילות ביותר בתחום.

קבעו פגישת ייעוץ: