ליועץ התקשרו:

עבודות טיח

איך לבחור טיח? שיקולים חשובים

את כל שלבי העבודה אנחנו נעשה עבורכם, אך כן חשוב שתכירו את העבודה המתבצעת אצלכם בבית. אם כן, הנה לפניכם שלבי עבודת טיח: ניתן כאן לדוגמא את השלבים המאפיינים את עבודת טיח חוץ. 

ראשית, מחליקים את המשטח הרצוי, מרטיבים אותו ומכשירים אותו למריחת שכבת ההרבצה. 

בהמשך, מיישרים את השכבה ולבסוף מורחים שכבה הנקראת "שכבה מיישרת", כאשר המטרה שלה היא למנוע סדקים.

הצעד הבא בדרך לעבודת הטיח שלכם הוא ביצוע השליכטה. ביצוע עבודות טיח יכול להתבצע רק על ידי אנשי מקצוע המכירים את השלבים ומעניקים תשומת לב מלאה לכל אחד מהם. בנוסף, אנו זמינים לכם עם קבלנים המבצעים עבודות של טיח צבעוני, כך שבמקום לבצע את העבודות עם הטיח האפור הגולמי, ניתן לדלג על שלב צביעת האזור בו בוצעה עבודת הטיח, ומראש להעניק חזות מרשימה יותר גם במעמד של עבודות הטיח באזורים פנימיים וגם באלו החיצוניים.

לקראת היציאה לדרך, הנתון שמושך את מירב תשומת הלב הוא עלות טיח לבית פרטי או לכל נכס אחר. יחד עם זאת, חשוב לזכור גם את התועלת הרבה שמספקות עבודות טיח מכל הסוגים.

טיח חוץ מגן על המבנה מפני פגעי מזג אוויר שונים ומהווה חלק בלתי נפרד מהאיטום. בנוסף, הטיח הוא חלק מהעיצוב של הבית, ובעצם חלק מהאישיות שלו.

 בהקשר זה, כדאי להכיר 3 סוגים ספציפיים של טיח שמעניקים מראה ייחודי ומעניין מאוד: טיח ערבה, טיח ווגה ושליכט אקרילי.

טיח ערבה מקנה לקיר מראה של בטון אבל חמים יותר, כלומר שילוב של עיצוב תעשייתי עם מודרני. טיח ווגה מתאים במיוחד לחדרי רחצה ומטבחים שרוצים להעניק להם מראה כפרי, ואילו שליכט אקרילי משמש בעיקר לקירות חוץ וזוכה לפופולריות רבה בזכות האפשרות להגיע לגוון מדויק מאוד.

הבחירה בין כל הסוגים היא על-פי עלות טיח למטר אבל גם על סמך התוצאות הרצויות. אנחנו נעזור לכם להגיע ליחס עלות-תועלת אופטימלי.

איך נקבע מחיר טיח למטר מרובע?
אנחנו עובדים עם מחירון עבודות טיח מפורט. הסיבה לכך שרק אחרי מפגש ייעוץ אצלכם בנכס נוכל להגיד לכם כמה עולה טיח למטר במקרה שלכם היא הצורך במידע הרלוונטי: השטח המדויק של הקירות, המצב שלהם, שיטת העבודה הנבחרת (צביעה ידנית או באמצעות מיכון) ועוד.

עבור טיח חיצוני מחיר העבודה עשוי להשתנות בהתאם לעונות השנה, אבל בכל מקרה תקבלו מאיתנו הצעה משתלמת.

בחירת החברה הנכונה

כאשר מעוניינים בעבודת טיח קיימת חשיבות רבה לבחירת החברה שתבצע את העבודה. על החברה להיות כמה שיותר מקצועית ומיומנת, להיות מודעת לתקנים ולדרישות בניה, לעבוד עם חומרים מהשורה הראשונה ולהחזיק צוות מקצועי שמתמחה בכל התהליכים השונים, החל בשלב התכנון הראשוני ועד היישום בשטח.

חברת "פרויקט אי", מובילה את תחום עבודות הטיח בישראל ונחשבת לאחת החברות המתקדמות והמובילות ביותר בתחום. 

קבעו פגישת ייעוץ: