ליועץ התקשרו:

עבודות גבס

ביצוע עבודות גבס וגמר עבודות גבס הן יצירות אמנות – הן דורשות משאבים, תכנון וחשיבה מראש, התאמה לעיצוב הבית ואהבה גדולה למקצוע. תוכלו ליהנות ממגוון רחב של עיצובים בגבס: עיצובי גבס מיוחדים לחדרי שינה, חדרי אורחים, חדרי ילדים, סלון ומעברים, עיצוב חדרים רטובים כחדרי אמבטיה ומרתפים. אנשי המקצוע שלנו הם אמני עיצוב בגבס שאוהבים את מלאכתם אהבת נפש, ויוצרים עיצובים ברמה הגבוהה ביותר. עבודות גבס איכותיות העומדות בתקני האיכות הגבוהים ביותר!

עבודות גבס – בסגנונות מיוחדים ומגוונים
בין אם אתם מתעניינים בעבודות גבס עבור בית חדש או בעיצוב חדש לבית ותיק, אנו מבטיחים להעניק לכם עיצובים בגבס העומדים בתקן האיכות הגבוה ביותר, כיאה לחברה ותיקה, איכותית ובעלת שם בתחום העיצוב, הבנייה, ותחום עבודות הגבס בישראל.


עולם ומלואו של עיצובים מרהיבים
ביצוע עבודות גבס אינה רק בניית קירות ויצירת מדפים פשוטים וטכניים – עיצוב בגבס הוא אמנות ועולם ומלואו של עיצובים מרהיבים לשימושים שונים בכל חלקי הבית, המשרד ובכל חלל שנדרש לו עיצוב. המעצבים שלנו שוקדים על עיצוב בסגנונות מיוחדים ומגוונים כדי להתאים כל עבודת גבס לכל חלל, צורך וסגנון עיצובי. עיצובים בגבס מהווים אלמנט עיצובי מיוחד המשנה את מבנה החלל באופן מוחלט.


עיצובים בגבס – רעננות מודרנית עם טוויסט
עיצובים בגבס נכנסים לתמונה כבר בשלב התכנון והעיצוב הראשוני של הבית או החלל – בין אם מדובר בבית חדש שרק נבנה, או בעיצוב מחדש של בית ותיק, ובין אם מדובר במשרד שדורש רענון עיצובי או בחלל שדרוש לו סגנון מיוחד. האפשרויות הרבות הקיימות היום לעיצוב בגבס מכניסות את מעצבי הגבס לתמונת עיצוב הבית (או המשרד) כבר בשלב התכנון הראשוני. אלמנטים מגבס כספריות גבס, מדפים, קירות בעיצובים מיוחדים, מזנונים, תקרות צפות ועוד, לא רק שיכולים להשתלב בעיצוב הבית, אלא שהם יכולים להוביל את הקו העצובי, וזה כבר הבדל גדול. השימושים של עבודות גבס הם רבים ושונים.


עיצוב גבס עם גימור מושלם
בכדי לבצע עבודת גבס מקצועית מומלץ שתתבצע על ידי מומחים בתחום עיצוב בגבס, משום שלא מדובר בעבודות טכניות גסות לשם הפרקטיות בלבד, אלא בעבודות עם גימור מושלם ועדין ויכולת שילוב של חומרים רבים נוספים בעיצוב האלמנטים כמו: עץ, זכוכית, מתכת וכדומה.

בחירת החברה הנכונה

כאשר מעוניינים בעבודת גבס קיימת חשיבות רבה לבחירת החברה שתבצע את העבודה. על החברה להיות כמה שיותר מקצועית ומיומנת, להיות מודעת לתקנים ולדרישות בניה, לעבוד עם חומרים מהשורה הראשונה ולהחזיק צוות מקצועי שמתמחה בכל התהליכים השונים, החל בשלב התכנון הראשוני ועד היישום בשטח.

חברת "פרויקט אי", מובילה את תחום עבודות הגבס בישראל ונחשבת לאחת החברות המתקדמות והמובילות ביותר בתחום. 

קבעו פגישת ייעוץ: