ליועץ התקשרו:

אינסטלציה

עבודות אינסטלציה

עבודות קבלן אינסטלציה של מים וביוב מתחלקות למספר סוגים, ישנן עבודות אינסטלציה המתבצעות כחלק מעבודות בנייה ושיפוצים או בבנייה חדשה. עבודות אינסטלציה אלו מורכבות וכוללות את פירוק המערכות הישנות והנחת תשתית חדשה בהתאם לתכנית הבנייה ולהנחיות המתבקשות.

עבודות אינסטלציהמצד שני ישנו עבודות של קבלן אינסטלציה הנדרשות לביצוע כשיש בעיה או תקלה במערכת האינסטלציה הקיימת ( פיצוצי צנרת, נזילות, ריקבון של מערכת ישנה ועוד). בכל עבודות האינסטלציה נדרשת עבודה של קבלן אינסטלציה מקצועי, מיומן ומנוסה המכיר את מערכת האינסטלציה הספציפית ואת כל הנדרש לבצע אותה בצורה מקצועית ונכונה. תשתית נכונה ואיכותית, תמנע צרות בעתיד. זה לא סתם סלוגן זו עובדה ועל כן עבודות אינסטלציה מחייבות להתבצע על פי חוקים והוראות ביצוע מדויקות, שימוש בחומרי גלם בעלי עמידות ותקנים בסטנדרטים מהגבוהים ביותר על מנת לתת מענה יעיל, איכות ועמיד לאורך שנים רבות.

להיות קבלן אינסטלציה מחייב ידע וניסיון רב. מערכת הצנרות שבתוך כל מבנה ייחודית ויש לדעת לגשת למערכות כאלה. רק מי שמציג התמחות אמתית של עבודת אינסטלציה כאלו יכול לעשות את ההבדל בין צנרת שנסתמת שוב ושוב לאחר התקנתה ובין מערכת זורמת, תרתי משמע, שכל חיבור בה בטוח ועמיד.

שירותי אינסטלציה
החברה מספקת שירותי אינסטלציה ותשתית ברמות הגבוהות ביותר. החברה מקפידה על ביצוע עבודות אינסטלציה בכל מבנה באיכות וגימור ובשיטות טכנולוגיות מתקדמות ומהמובילות בענף כולו. צוות העובדים של החברה, מתמחים במתן שירותי אינסטלציה מהמורכבות ביותר. כמו כן החברה תשתמש בציוד ובחומרי הגלם הדרושים לעבודות אינסטלציה תוך הקפדה על טיב ואיכות חומרי הגלם והעומדים בכל התקנים מתוך כוונה לתת מענה נכון ומקצועי ועמיד לאורך שנים רבות ולשביעות רצון הלקוחות כחלק מכלל שירותי אינסטלציה שהחברה תבצע עבור הלקוחות שלה.

בחירת החברה הנכונה

כאשר מעוניינים בעבודת אינסטלציה, קיימת חשיבות רבה לבחירת החברה שתבצע את העבודה. על החברה להיות כמה שיותר מקצועית ומיומנת, להיות מודעת לתקנים ולדרישות בניה, לעבוד עם חומרים מהשורה הראשונה ולהחזיק צוות מקצועי שמתמחה בכל התהליכים השונים, החל בשלב התכנון הראשוני ועד היישום בשטח.

חברת "פרויקט אי", מובילה את תחום עבודות האינסטלציה בישראל ונחשבת לאחת החברות המתקדמות והמובילות ביותר בתחום.

קבעו פגישת ייעוץ: